Димоходи - установка, монтаж

Монтаж димаря із нержавіючої сталі

Димохід - це пристрій для відведення продуктів згоряння від дров'яних та газових опалювальних котлів в атмосферу. Установка димаря це відповідальний процес збору і монтажу димохідних труб а також їх елементів. Дуже важливо зробити правильний монтаж димаря із нержавійки, від правильно змонтованого димаря залежить не лише ефективність роботи печі, каміна, газового котла, але і безпека проживання в будинку. Тому установку димаря, заміну старого димаря на новий, краще довірити провідним фахівцям цієї справи.

Ми пропонуємо комплекс послуг із встановлення димоходів та димохідних систем, будь-якого ступеня складності у житлових та виробничих приміщеннях у Києві та Київській області (Ірпінь, Боярка, Буча, Макарів, Ворзель, Вишгород, Вишневе, Бориспіль, Бровари тощо). Зверніться до нас, і Ви будете впевнені в якості та надійності встановленої димохідної системи!

Переваги нержавіючих димоходів:

 • Легкість і швидкість монтажу - складові частини димаря мають невелику вагу, а так само легко збираються за принципом конструктора, завдяки якому установка димоходу виконується в короткі терміни. При цьому можна створити димохідну систему будь-якої, навіть найскладнішої конфігурації.
 • Простота обслуговування - нержавіючий димар нескладно обслуговувати, попередньо передбачивши в конструкції димоходу ревізійні отвори і трійники.
 • Довговічність - нержавіюча сталь димоходу має великий термін служби, тому що не схильна до корозії та впливу інших негативних факторів. Під різні завдання існує оптимальна товщина та марка сталі нержавійки.
 • Зовнішній вигляд - димар з нержавіючої сталі можна вписати практично в будь-який стиль інтер'єру та екстер'єру, так як труби та димохідні елементи можна фарбувати практично в будь-який колір.

Існує декілька способів розташування димохода:

 • Гільзовка димохода або вентиляційного каналу. Нержавіючі димарі або у випадку вентиляції, цинкові труби, розміщують всередині цегляної шахти, цегельного каналу. Щоб зберегти цегляну шахту від її руйнування та осипання, потрібно загільзувати димохід. Гільзовка димоходу Київ і область.
 • Установка димаря зовні будівлі. Цей спосіб найбільш часто використовується в разі встановлення опалювального агрегату у вже побудованому будинку. Важливо, при такій установці димоходу використовувати тільки утеплені нержавіючі труби!
 • Монтаж димаря всередині будинку. Димохідні труби розміщують у внутрішніх стін і перегородок. Основні труднощі при встановленні димаря всередині приміщення - забезпечити безпечне його проходження через перекриття, а також безпечний і герметичний вихід димаря через дах будівлі.

Ми проводимо монтаж димоходу зовні будівлі, монтаж димоходу всередині будівлі або всередині цегляної шахти (гільзовка димаря). Ми використовуємо тільки сертифіковану продукцію провідних заводів. Високоякісна нержавіюча сталь, з відмінними експлуатаційними характеристиками, гарантує тривале використання встановлених димоходів. Правильно змонтований димар буде ефективно очищати повітря в котеджі або виробничому приміщенні з автономним опаленням. Наші фахівці подбають про Ваш комфорт. Звертайтеся!

Детальніше...

  Скільки коштує установка димаря?
Ціна на монтаж димаря залежить від низки запитань, відповівши на які ми зможемо сформувати приблизну вартість установки димохідної труби.
Розміщення димаря зовні будівлі (по фасаду):
 • товщина стіни через яку буде проходити димар, з чого вона зроблена?
 • висота и діаметр димохода?
 • виліт даху над рівнем стіни?
 • Розміщення димаря усередині будівлі або усередині цегельної шахти (через дах):
 • кількість і товщина перекриттів, через які буде проходити димар?
 • висота и діаметр димохода?
 • разміри цегельної шахти?
 • чи є доступ на дах?

 • Що б детально прорахувати роботи по монтажу і вартість матеріалу нами передбачений виїзд фахівця на об'єкт. Це дає можливість грамотно скласти схему проходження димаря як усередині дому, так і по фасаду будівлі. Фахівець проконсультує Вас про коректну установку димаря і розповість як вибрати оптимальні варіанти його розміщення. Умови виїзду уточните будь ласка у менеджера за тел.: (093)-745-80-49.

  Якої висоти має бути димар?

  Висота димаря залежить від відстані між ним і коньком крівлі, за умови забезпечення стійкої тяги. Димар повинен підноситися не менше чим на 0,5м. над коньком крівлі в тому разі, - якщо відстань від димаря до конька менш ніж 1,5 м. Якщо відстані між димарем і коньком від 1,5м до 3м., то димар можна змонтовувати на рівні конька. При відстані 3м. і більше – димар можна занизити на 10°. Так само є ще ряд нюансів які впливають на висоту димаря.

  Навіщо в димарі використовувати утепленні труби?

  Утепленні труби, використовуються при монтуванні димаря із зовнішньої частини будівлі а так само, при проході труби через дах, починаючи з горищного приміщення. Така труба безпечніша. В утеплених трубах менше утворюється конденсат, який на морозі при швидкому охолодженні може зовсім забити димар. При використанні утепленного димаря, легко розтопити дров'яну піч. Одностінні або “голі” труби використовують усередині будівлі, за рахунок їх тепловіддачі можна додатково обігріти приміщення.
  Дров'яна піч буллерьян

  Печі булерьян

  Піч булерьян - одне з кращих рішень, коли потрібно в найкоротший термін опалити дачу, заміський будинок, склад, гараж. булерьян, використовуючи просте і доступне паливо - дрова, - дозволить зігріти повітря як у невеликому приміщенні, так і, за допомогою воздуховодів, - в достатньо просторому.

  Позитивними особливостями печі булерьян, крім усього іншого, є його надійність і невисока ціна з надзвичайно високим ККД - 75%. Найменший булерьян виробляє 4,5 м3 теплого повітря в хвилину. Піч булерьян має двокамерну топку, в якій методом тліючого горіння (за принципом «дров'яного газогенератора») в дві стадії відбувається спалювання палива та догорання пічних газів.

  Зверніться в нашу компанію, і досвідчені майстри розкажуть про булерьяни різної потужності, підберуть піч відповідну Вашим умовам, допоможуть створити проект, доставлять устаткування по Києву і області, проведуть якісний монтаж димохода для печі булерьян. Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників, що підтвердила свою ефективність і має дозвіл на використання в Україні.

  Детальніше...

  Дров'яна піч-кам'янка для сауни

  Кам'янки для саун

  Ми пропонуємо дров'яні кам'янки для сауни різних габаритів, що підходять для парилень різного обсягу. Всі дров'яні печі мають паспорт та сертифікат якості.

  Дров'яна піч для сауни або лазні, являє собою сучасну, високоефективну і надійну конструкцію. Товщина плити топкової камери 8 мм., забезпечує високу стійкість і довговічність в експлуатації при високих температурах.

  Повітряний простір між кожухом і топкою, значно прискорює нагрівання повітря в сауні. Велика маса каменів що закладається в кам'янку гарантує стабільність температури в парильні і є потужним парогенератором. Кам'янки для саун виробляються як з виносною топковою камерою так і без виносної топки. Дров'яна піч для сауни, вимагає встановлення відповідного димаря, «димар для сауни або лазні», відрізняються вони товщиною утеплювача, для більшої безпеки. Послугу з монтажу димаря і установки кам'янки, Ви можете замовити у наших фахівців.

  Детальніше...
  Димоходи

  Про димарі

  Заміський будинок неможливо уявити без печі або каміна, а це означає, що обов'язково буде димар і труба на даху. Димар - це пристрій відведення продуктів згорання від опалювального агрегата в атмосферу. Великої популярності набули димарі з нержавіючої кислотостійкої і вогнетривкої сталі, застосовуються такі димарі для камінів, газових котлів, для саун, лазень і т.д.

  Димарі з нержавіючої сталі є найбільш практичними, в порівнянні з металевими димарями з чорної сталі. Завдяки великому асортименту деталей можна збирати димарі складної а також будь - якої нестандартної конфігурації.Сучасні нержавіючі димарі бувають двох типів - утеплені двостінні і одностінні.

  • Одностінні димоходи: Одностінний димар - це труба з нержавіючої сталі товщиною 0,6 - 1,0 мм. Труби такого димоходу застосовуються для монтажу всередині приміщення і можуть служити для додаткової тепловіддачі. Так само такими димоходами проводиться гільзування цегельного каналу, що сприяє захисту цегли від дії кислот і руйнування.
  • Двостінні димоходи: Двостінні утеплені труби димоходу складаються з тієї ж одностінної нержавіючої труби, але із застосуванням базальтового утеплювача і неіржавіючого або оцинкованого кожуха зовні. Товщина термоізоляції утеплених труб від 30 мм. Найчастіше такі труби застосовуються для монтажу димаря зовні будівлі або всередині дерев'яних споруд.

  Оптимальним варіантом димаря є теплоізольований димар. В утеплених трубах димоходу практично не утворюється конденсат, набагато менше відкладень сажі, а служити димар буде дуже довго, не вимагаючи особливого догляду. Якісна установка димоходу або монтаж димоходу продовжить його працездатність. Так само бувають випадки коли потрібна заміна старого димаря на новий.

  Детальніше...
  Чистка дымохода

  Чистка димохода від сажі

  Існує декілька способів чистки димаря від сажі - це хімічна і механічна чистка димаря. Застосовуються вони, як правило, лише для димарів дров'яних печей, камінів і котлів.

  Хімічна чистка димаря - це найпростіший спосіб чищення, він більш щадний до стінок труби. Полягає таке чищення в наступному: - неодмінно в топку каміна, печі або дров'яного котла, засипається спеціальний порошок для чистки димаря, також застосовується спеціальне поліно яке так і називається "поліно сажотрус". При горінні дрів і чистячих засобів відбувається хімічна реакція в процесі якої сажа обсипається в трійник або ревізію димаря, після чого витягується звідти.

  Механічна чистка димаря застосовується в тому разі якщо чистка хімічними засобами не дала результату - тобто димар сильно забитий сажею. Механічне чищення димаря виконується щітками, металевими або пластмасовими йоршиками.

  Забивання димаря, а так само його чищення, залежить від якості використовуваних дрів. При використанні дрів соснових порід димар забиватиметься частіше чим при використанні дуба або берези. Тому дуже важливо робити профілактичні чищення і при збиранні димаря забезпечувати повний доступ до його горизонтальних і вертикальних ділянок.

  Детальніше...
  • Димоход в домі

   Димар всередині будинку.

   Основні труднощі при монтажі внутрішнього димаря - забезпечити безпечне його проходження через перекриття, а також безпечний і герметичний вихід димаря через дах будівлі.

  • Установка печі булерьян

   Установка печі булер'ян.

   Димар для булер'яна. Оптимальним варіантом димаря для печі "Булер'ян" є теплоізольований димар, так званий сендвіч...

  • Димохід в сауні

   Кам'янки для саун, установка.

   Піч для сауни, а також димар для лазні повинні забезпечити не тільки жарке повітря, але і безпеку. Поговоримо про те, як відбувається установка димаря для кам'янки ...

  • Димарі на ринку України

   Димарі на ринку України.

   Останнім часом в Україні почала розвиватися така галузь будівництва, як виробництво димарів з нержавіючої сталі...

  • Димар для газового котла

   Димар для газового котла

   Існує декілька видів димарів для газових котлів, серед яких великою популярністю користуються димарі з нержавіючої сталі...

  Монтаж димарів, печі булерьян, кам'янки для саун. Димарі - установка димарів Київ, змонтувати димар, монтаж димаря Київська область, встановити димар.