Неіржавіючі димарі

Що треба знати про димарі?

Димар — один з головних елементів газового і дров'яного опалювального устаткування. Застосовується димар в лазні, в сауні, для каміна, для газового казана, тобто без нього не обходиться ні опалювальний котел, ні камін, ні газова колонка.

Для продовження терміну служби димаря і спрощення його монтування сьогодні широко застосовуються модульні димарі, що збираються з окремих частин.

Завдяки великому асортименту деталей можна збирати димарі будь-якої складної нестандартної конфігурації. Виготовляються такі димарі з неіржавіючої кислотостійкої і вогнетривкої сталі.

Такі димарі витримують температуру до 600 градусів, окремі частини з'єднуються у стик (труба в трубу сідає на 5 – 7 см.) за рахунок ідеально підігнаній геометрії. При цьому легко вирішується проблема відведення конденсату, не накопичується сажа і спрощується процес чищення каналу. Товщина стінки димаря залежить від матеріалу його виконання - для неіржавіючого від 0,6 мм, для керамічного від 15 мм. Керамічний димар більш трудомісткий при збірці і володіє значною вагою, тому застосовується не так часто, як димар з неіржавіючої сталі.

Існують одностінні і двостінні теплоізольовані димарі, з неіржавіючої сталі. Одностінний димар – це неіржавіюча труба завтовшки 0,6 – 1,0 мм. Такі труби зазвичай застосовуються для розміщення усередині будівлі, або усередині цегельних каналів (гільзовка димаря).

Двостінні ізольовані труби складаються з двох шарів неіржавіючої сталі і утеплювача між ними (зазвичай це негорюча базальтова вата), або це може бути нержавіюча сталь в цинковому кожусі. Товщина термоізоляції вагається від 30 мм. (такі димарі використовуються для газових котлів, колонок, камінів і так далі) і до 50 мм. (димар для лазні, сауни, там де потрібно дотримуватись більшої безпеки приміщення) залежно від виробника і класу димаря, робоча температура до 600 градусів і діаметри від 100 до 1000 мм. дозволяють використовувати ці димарі як для побутових потреб, так і для промислових цілей. Найчастіше такі труби застосовуються для пристрою димарів зовні будівлі або усередині дерев'яних споруд.

Основні переваги неіржавіючих димарів: хороша тяга при круглому перетині димаря, швидке подолання порогу конденсатоутворення і як результат мінімальна руйнівна дія кислот на стінки димаря, невелику вагу, легкість монтажу і урахування індивідуальної специфіки об'єкту монтажу, легкість очищення і довгий термін служби димаря.

Загальні вимоги до монтажу і експлуатації димарів однакові: монтаж димаря повинен здійснюватися спеціалізованою організацією. Послугу з установки димаря, Ви можете замовити по тел. (093)-745-80-49

Експлуатація димових каналів повинна відбуватися відповідно до правил пожежної безпеки, стан димаря повинен перевірятися не рідше одного разу в рік.

Чищення димаря обов'язкове перед початком опалювального сезону і регулярно при експлуатації опалювального агрегату.

  • Димарі для бань і саун

    Димоход для сауни.

    У самій парилці не радиться використовувати цинкові труби або цинкові елементи, оскільки при температурі цинк дає шкідливі випари. Димар для лазні...

  • Установка печі булер'ян

    Дров'яне опалювання.

    Печі буллерьян випускають в шести модифікаціях залежно від об'єму опалювального приміщення — від 100 до 1300 м3. Вся продукція має, сертифікат якості, паспорт...

  • Кам'янки для саун, ціни

    Кам'янки для саун - ціна.

    Існує три основних тіпоразміра дров'яних кам'янок, що відрізняються своєю потужністю, кожна з яких розрахована на певний об'єм парильного приміщення: 12, 18, і 26 м3...

  • Димар зовні дому

    Наружнє розміщення димаря.

    Цей спосіб розташування димаря найчастіше використовується в разі установки опалювального агрегату у вже побудованому будинку...

  • Димоходи з нержавійки

    Ціни на димарі.

    Ціни на димохідні вироби, в таких димарях використовується спеціальна кислотостійка, жароміцна неіржавіюча сталь...

Димарі з нержавіючої сталі. Що таке димар, для чого потрібні димарі, які бувають димарі з нержавіючої сталі, товщина неіржавіючих димарів. Замовити димар.