Монтаж печі булерьян

Установка печі булер'ян

Перед установкою печі необхідно упевнитися в тому, що для нормального функціонування печі, в приміщенні, де вона встановлена, організований приплив свіжого повітря, необхідного для горіння дров.

Місце для установки печі слід вибирати так, щоб забезпечити не лише найбільш ефективний обігрів опалювального приміщення, але і була б можливість вільного доступу для її огляду і очищення. Підлога під пічю обов'язково має бути з негорючих матеріалів.

Крім того, встановити булер''ян необхідно на металеву підставку заввишки не менше 20 см. або на цегляну підставу як це показано на малюнку. Підлогу з горючих матеріалів під топковими дверцями слід захищати металевим листом.

У зв'язку з тим, що в печі оптимізований процес згорання палива (для збільшення часу роботи і підвищення ККД), то правила експлуатації печі, пред'являють жорсткі вимоги до матеріалів з яких виготовляється дімар і умовам їх монтажу.

Основні вимоги до димоходу для печі

  • Важливою вимогою до димаря є його корозійна стійкість. Таким матеріалом є кислотостійка неіржавіюча сталь, забезпечуючи димарю його довговічність.
  • Внутрішні ділянки димаря мають бути гладкими без шорсткостей, це сприяє хорошій тязі і меншому конденсато утворенню.
  • Елементи димаря, які можуть бути схильні до дії холоду (горищне приміщення, вулиця) тобто що знаходяться поза опалювальним приміщенням, мають бути в обов'язковому порядку теплоізольованими базальтовою ватою завтовшки 30 – 50 мм.
  • Димар вимушений витримувати високі температури димових газів (у момент розпалювання печі), забезпечувати стабільне димовидалення, бути пожежобезпечним, а також легко монтовуватися.

Монтаж димаря для булер'яна

Димар і його розташування залежить від того в якому місці встановленна піч булер'ян, є декілька варіантів розташування димохідної труби, основні з них, це:

Розташування димаря зовні будівлі, тобто по фасаду, цей спосіб найчастіше використовується в разі установки опалювального агрегату у вже побудованому будинку.

Розташування димаря усередині будівлі, димохідні труби розташовують у внутрішніх стін і перегородок. Виводять димар через дах і міжповерхові перекриття із застосуванням спеціальних прохідних патрубків і кришної проходки.

Трійник для булер'яна

Монтаж димаря для булер'яна, починається від його димового патрубка який розміщений ззаді. При монтажі димаря горизонтальні ділянки не рекомендуються. Як виняток, допускається одна горизонтальна ділянка, що виходить безпосередньо з печі довжиною не більше 1 м.

Для запобігання забиття димаря сажею і конденсатом, а також для зручності чищення димаря необхідно після виходу з печі встановлювати Т-подібний трійник із знімною заглушкою (лійкою і декою) як показано на малюнку. Від трійника димар збирається вгору, для обходу перешкод (вікна, балкони і так далі) використовуються коліна, на самий верх димаря одягається термо грибок. Сам димар кріпиться до стіни за допомогою шпильок і скоб. Залежно від його висоти, димар кріпиться на розтяжки для його жорсткості.

Замовити послугу по установці булер'яну, Ви можете у наших спеціалістів за тел. (093)-745-80-49

Паливо для печі булер'ян

Піч працює на всіх видах твердого палива: дерево, деревні відходи, деревні і торф'яні брикети, палети, папір, картон і т. д. Стандартним варіантом палива - є колені дрова висушені природним способом. Як варіант можливе вживання не колених крупних круглих полін довжиною з топку. У випадки вживання тирси, то її необхідно використовувати разом з кусковою деревиною або з дровами. Ніколи не застосовуйте як паливо будь-які рідини або гази, а також вугілля, кокс і т. д.

УВАГА! Режим інтенсивного горіння не є основним режимом роботи печі і не може бути рекомендований до постійного вживання, оскільки в цьому випадку різко знижується термін служби виробу і не забезпечується збереження жароміцного покриття. Піч забарвлена кремній-органічною жароміцною емаллю. Перші протопки печі необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні при повністю відкритих дверях і вікнах або на вулиці поза приміщенням.

Не допускається спалювати в печі будь-які види пластмас, пластика, гуми і т. д., оскільки це веде до виділення отруйних газів, а також до забруднення довкілля.

  • Булер'ян - ціна на піч

    Ціни на печі булер'ян.

    Печі булер'ян випускають в шести модифікаціях залежно від об'єму опалювального приміщення — від 100 до 1300 м3. Вся продукція має, сертифікат якості, паспорт...

  • Установка димаря в домі

    Димар усередині будинка.

    Основні труднощі при монтажі внутрішнього димаря - забезпечить безпечне його проходження через перекриття, а також безпечний і герметичний вихід димаря через дах...

  • Димар ззовні будівлі

    Наружнє разміщення димаря.

    Цей спосіб розташування димаря найчастіше використовується в разі установки опалювального агрегату у вже побудованому будинку...

  • Газовий котел - димар

    Димар для газового котла.

    Існує декілька видів димарів для газових котлів, серед яких великою популярністю користуються димарі з неіржавіючої сталі...

  • Неіржавіючі димарі - ціни

    Ціни на димарі.

    Ціни на димохідні вироби, зроблені із спеціальної кислотостійкої, жароміцної неіржавіючої сталі...

Булерьян. Установка печі булер'ян, монтаж димаря для булер'яна, монтаж булер'яна, установить піч булер'ян, монтаж печі булер'ян, установка дров'яної печі булерьян.