Камін, димар в каміні

Тихий зимовий вечір, мірно потріскують дрова в каміні, а ви сидите під теплою ковдрою перед ним. Скажете "мрія"? Не така вже і нездійсненна, між іншим! Сьогодні камін - не просто вишуканий аксесуар, але сповна практична розкіш.

Камін з закритою топкою

Які бувають каміни?

Каміни бувають з відкритою і закритою топкою. У каміні із закритою топкою вже передбачений патрубок для підключення димаря і виведення диму, в деяких моделях він йде з регулювальником тяги (кагла, шибер).

Діаметр димаря для закритих типів каміна розраховується і заздалегідь задається виробником камінної топки. У каміні з відкритою топкою, тобто той який викладений з цегли, діаметр димаря підбирається виходячи з площі відкритої частини топки і довжини димаря за вказаною схемою.

Відкритий камін черпає повітря з приміщення всією топкою, тоді як чавунна топка має невелике регульоване піддувало, через яке потрапляє тільки та кількість кисню, яка потрібна для підтримки горіння дров. Це дуже важливо в сучасних будинках і квартирах з герметичними дверима і вікнами.

Розрахунок діаметру димаря для каміна з відкритою топкою

Підбір димаря для каміна

Приклад:

Площа відкритой топки каміна - 0,55 м.кв. Ефективна висота димаря - 8 м. Знаходимо дані параметри в таблиці. Точка пересічення горизонтальної і вертикальної ліній знаходиться в області 25 діаметру. Таким чином ми визначили, що для каміна з такими параметрами потрібно встановити димар з внутрішнім діаметром 25 см. По правій таблиці ми тим же способом визначаємо перетини каналу припливного повітря для правильної роботи каміна.

ВАЖЛИВО! При роботі каміна або котла за відсутності припливної вентиляції в приміщенні, може призвести до появи зворотної тяги і, як наслідок, вихід диму в приміщення, тобто, камін починає диміти.

Димар для каміна

Зараз на ринку існує великий вибір димарів для камінів, печей, великій популярності набули димарі з нержавіючої сталі а також керамічні димарі для камінів. Установка димаря для каміна, лише на перший погляд здається зовсім простою справою. Насправді ж, димарі для каміна, печі або котла, мають досить складну конструкцію, а їх монтаж - заняття вельми непросте і відповідальне.

Димарі для камінів, по можливості повинні розташовуватися усередині будівлі, для того, щоб димові гази не охолоджувалися дуже швидко в димоході. Якщо труба розміщена в зовнішній стіні або перед нею, то такий димар має бути виконаний з утеплених труб.

Кріплення димаря до стіни відбувається за допомогою кріпильних неіржавіючих скоб, муфт і шпильок. Пам'ятаєте, що монтаж димохода для каміна - це дуже відповідальний етап, який здатний забезпечити комфорт і затишок у вашому будинку, довірте його професіоналам. (093)-745-80-49

 • Димарі для бань і саун

  Димоход для сауни.

  У самій парилці не радиться використовувати цинкові труби або цинкові елементи, оскільки при температурі цинк дає шкідливі випари. Димар для лазні, раніше...

 • Димарі з нержавіючої сталі

  Що треба знати про димарі?

  Димар – один з головних елементів газового і дров'яного опалювального устаткування. Димарі з неіржавіючої сталі широко застосовуються для...

 • Кам'янки для саун, ціни

  Кам'янки для саун - ціна.

  Існує три основних типорозміра дров'яних кам'янок, що відрізняються своєю потужністю, кожна з яких розрахована на певний об'єм парильного приміщення: 12, 18, і 26 м3...

 • Ціни на димарі з нержавіючої сталі

  Ціни на димарі з нержавіючої сталі.

  Ціни на димарі з нержавіючої сталі, різних діаметрів, в таких димарях використовується спеціальна, жароміцна неіржавіюча сталь...

 • Булерян

  Дров'яне опалювання.

  Печі буллер'ян випускають в шести модифікаціях залежно від об'єму опалювального приміщення — від 100 до 1300 м3. Вся продукція має, сертифікат якості, паспорт...

Димар для каміна, установка димаря для каміна, монтаж димаря для каміна, камін із закритою топкою, встановити димар в каміні, нержавіючий димар для каміна.